Sunday, 8 May 2011

Golubu stavi soli na rep (ili kome drugom)

Kaze stavi golubu soli na rep i on nemoze odletjeti ! Ja sam u to vjerovao kao u Djeda Mraza ! I jednom ja na balkonu, a kod Kurjaka na balkonu golub! Gledam ja njega , gleda on mene, odnosno on mene nije mogo vidjeti jer sam bio nad njim! Uletim u kuhinju uzmem kutiju Tuzlanske soli, i odjednom ta ptica postane čisto bijela po ledjima i repu, a erna bez kilo soli! E sada gledam kako bi ga jos uzeo, a on odjednom odleprsa i postane opet tamno siv.. Tada sam prestao vjerovati i u Deda Mraza :))
Autor - Marko Bilicar

No comments:

Post a Comment